Veiling Prop Store
Home » Nieuws » Veiling Prop Store

Veiling Prop Store

[column width=”600px” padding=“5%”]Op 16 oktober organiseert de Londense Prop Store een veiling van originele filmprops. Ook een aantal zeer fraaie James Bond-props worden die dag geveild. De veiling is in samenwerking met VUE Cinemas. Hoogtepunt op James Bond gebied is een onderwater vaartuig (tow sled) uit Thuderball en de Q-boat uit The World Is Not Enough. In totaal worden 39 James Bond-items verkocht. Een aantal van deze items komen van de nazaten van Harry Lange: award winning productie-designer van ondermeer Moonraker. In totaal word verwacht dat de James Bond-items ongeveer € 125.000 gaat opbrengen.

[/column][column width=“320px” padding=“5%”][/column][end_columns]

[column width=”600px” padding=“5%”]Een overzicht van de items:
– Originele Contact Sheets Sets van Dr. No;
– US three-sheet poster van Thunderball;
– SPECTRE underwater tow sled uit Thunderball. De sled is helemaal gerestaureerd;
– Japanse dummygeweer uit You Only Live Twice;
– Shirt gedragen door David Niven in Casino Royale;
– Safarishirt van Roger Moore uit The Man With The Golden Gun;
– Shirt gedragen door Christoper Lee in The Man With The Golden Gun;
– Diverse shirts gedragen door Roger Moore in Octopussy en For Your Eyes Only;
– Skijas van Roger Moore uit A View To A Kill;
– Tracking device uit A View To A Kill;
– BMW kentekenplaat uit Tomorrow Never Dies;
– Ericsson telefoon uit Tomorrow Never Dies;
– Q-boat uit The World Is Not Enough;
– Walther P99 uit Die Another Day;
– Aston Martin handleiding uit Die Another Day;
– Diverse kleine props uit Casino Royale;
– Diverse ontwerpen en productietekeningen van Moonraker, ontworpen door Harry Lange.[/column][column width=“320px” padding=“5%”]320_veiling_propstore[/column][end_columns]

Merlijn Kuiper

Reageren

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.