Acteur James McAvoy ontkend alle verhalen over zijn deelname aan project Ian Fleming.
Op de laatste dag van 2009, verscheen er op een website een verhaal dat de Schotse acteur hoog op de lijst stond voor een rol in een film over Ian Fleming.
Maar James McAvoy weet helemaal van niets. Hij is erg verbaasd. Dit vertelt hij in een video-interview op de website van Collider. Een interview dat hij gaf voor zijn laatste film The Last Station.
In het artikel praat hij duidelijk over alle geruchten die over hem de ronde doen. Hij zou namelijk ook gevraagd zijn voor de rol van Bilbo Baggins in Guillermo Del Toro zijn nieuwste project: The Hobbit.
McAvoy reageert: “Het zijn allemaal geruchten. Ik heb het script (Ian Fleming) al lang geleden gelezen maar nooit met de producenten gesproken. Ik heb geen idee waar deze geruchten vandaan komen.”
Reageren